#1 2007-12-12 18:22:55

Mr.Sikor

Klasa

11801524
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 3
Punktów :   

Counter-Strike

Ja jak zwykle powiem o Cs'ie, kocham tą gre i będe grał w nią wiecznie. Jeżeli checie sie coś dowiedzieć to pisać.

No więc tak w tej pięknej grze odrózniamy wiele motywów:

Counter-Strike 1.5  ( wersja darmowa wystarczy ściągnąc i można grac na wielu ligach.)
Counter-Strike 1.6 Non Steam ( wersja także darmowa, ale używana najczesciej w szkołach albo graja na niej lamuski )
Counter-Strike 1.6 Steam ( Polecam bardzo tą wersje, jeżeli chcesz coś osiągnąć w świecie cs'a - można uczesczac w wielu turniejach i ligach oraz przy okazji zarobić kase )
Counter-Strike Condition Zero (single player oraz muliplayer )
Counter-Strike Condition Zero Deleted Scene ( tutaj mozna zagrac na Single Player - dosyć ciekawe Afganistan)
Counter-Strike Source ( nie powiem za wiele na ten temat, tylko tyle ze postacie sa lepsze i grafika)
Counter-Strike - Day of Defet (wersja najbardziejzbliżona do Medal of honor)

co więcej ? w tę gre trzeba sie wczuć , pkochać ja a co wiecej spedzac przy niej czas.
Niektóre z rodzaji cs'a , mozna zakupic za 45 zł to nie dużo "Counter-Strike Anthology"

No dobra już nie gadam sami ocencie

Pozdro!

Offline

 

#2 2007-12-12 18:30:43

ar3

Administrator

10005548
Skąd: Łokolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 22
Punktów :   

Re: Counter-Strike

Pogałem w tą gre ładnych kilka miesięcy i co moge powiedzieć... Gierka świetna oczywiście grałem na non steam;D ale nie wciągła mnie na tyle żebym ją pokochał jak np PES6:D ale to inna bajka.. Pewnie dlatego że miałem czasami lagi i wysoki ms ;/ przez co nie byłem w to świetny i często byłem zabijany:D oraz kickowany z serwów za wysoki ping ale gierka przednia:))


"The world is yours chico, just take it by the balls..."

"You fuck with me, you fuckin' with the best!"

Offline

 

#3 2007-12-12 18:47:35

Dark_Budyń

Administrator

80498
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 17
Punktów :   

Re: Counter-Strike

Grałem w CS 1.6 Steam i Source, ale żaden nie podszedł mi na tyle żeby się w tą grę zagrywać. Powiem nawet więcej.. nie trawię tej gry. Może fajne jest dokopanie "żywemu" przeciwnikowi, ale jest coś w tej grze co mnie odpycha. Sam nie wiem co. Może to, że wszyscy w to grają, a ja nie lubię być jak wszyscy.

To tyle.


"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Offline

 

#4 2007-12-12 19:43:55

Slahm

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Counter-Strike

Według mnie mistrzowska gierka można długo w nią pograć oczywiście mówie o Cs 1.6 STEAM  ^^. Co do Sroca  to mi się nie podoba postacie grafika lepsza więcej elementów np. na d2 na A jest więcej elementów do schronienia. jednakże nie przypadła mi ta odsłona do gustu.

peace.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mibmnst.pun.pl www.extreamsquad.pun.pl www.sektakrzaka.pun.pl www.katalog.pun.pl www.kingdomyaoi.pun.pl